У Полтаві відбулася Весняна Дебатна школа

0

1-2 квітня у Полтаві відбулася перша Весняна Дебатна школа, повідомляє Полтавська міська рада.

фото: rada-poltava.gov.ua

фото: rada-poltava.gov.ua

Організаторами заходу була Студентська рада міста Полтави, спільно з ВМГО “Федерація дебатів України” та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавською обласною державною адміністрацією.

Дебатна школа – це хороший стимул для полтавської молоді із отримання неабиякого досвіду в публічних виступах. Найдосвідченіші тренери розкривають усі секрети та навчають говорити так, щоб аудиторія не просто слухала, але й хотіла зрозуміти доповідача.

Серед тренерів заходу були кращі дебатери з усієї України, а саме: найдосвідченіший тренер у галузі “аргументація дебатних ігор”, переможець ВДТ “Маю право” м. Хмельницький Іван Климчук, переможець Харківської дебатної Ліги 2016, неодноразовий топ-спікер багатьох турнірів, головний суддя “Кубку Кременчуцької місцевої Ради”, суддя Всеукраїнського Дебатного Турніру “Тріумф Любомудрів” Радислав Ткаченко, топ-спікер Міжнародної академії Айтматова в Киргистані 2016 року, кращий тренер в галузі “Структура дебатних ігор”, переможець численних турнірів Давид Габшидзе та учасник більше 20-ти Всеукраїнських і 4-х Міжнародних дебатних турнірів, неодноразовий фіналіст, переможець Весняного кубку 2015 Антон Амельохін.

фото: фото: rada-poltava.gov.ua

фото: фото: rada-poltava.gov.ua

Дебати – це чітко структурований і спеціально організований публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми, інтелектуальна гра, за допомогою якої можна оволодіти навичками публічних виступів, аналітичного та критичного мислення, навчитися структуровано й аргументовано висловлювати свою точку зору.

Організатори заходу зазначили, що подібні проекти у Полтаві будуть постійними.

Коментувати

19 березня 2018