У Полтаві відбулася робоча зустріч юристів щодо надання правової допомоги ВПО

0

13 листопада благодійна організація «Світло надії» провела робочу зустріч юристів центру первинної правової допомоги для ВПО. Зустріч була реалізована за фінансування Програми розвитку ООН в Україні і Уряду Японії та представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області. По закінченню заходу сторони підписали угоди про співпрацю центру первинної правової допомоги з центром вторинної допомоги.

DrROV2ri8tY

Питання, яке розглядалось у ході зустрічі – поєднання роботи спрямованої на організацію надання правової допомоги ВПО.

Умови договору передбачають, що юристи Центру надання безоплатної первинної правової допомоги перенаправлятимуть клієнтів з числа ВПО, яким необхідна вторинна правова допомога до Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Якщо юристи БО «Світло надії» направляють до нас людину з числа ВПО, то ми надаємо їй відповідну вторинну правову допомогу у складанні документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів особи у суді. Також ми можемо забезпечити участь захисника під час здійснення досудового розслідування, – повідомив Ігор Рибас, директор першого Полтавського місцевого центру з надання БВПД.

Юристами вже зроблені перші кроки у цьому напрямі. Співробітники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поєднали зусилля з Чутівським районним управлінням юстиції за участі адвокатів системи БВПД та юрисконсульта БО «Світло надії» організували виїзний пункт для здійснення інформування громадян. У результаті проведеної роботи вони виявили, що найчастіше особи звертались щодо роз’яснення та врегулювання земельних питань.

Ми вирішили об’єднати наші зусилля для розвитку первинної та вторинної правової допомоги в Полтавській області. Надання правових послуг, буде спрямоване на забезпечення реалізації прав і свобод наших громадян, захисту їх прав і свобод, їх відновлення у разі порушення. Впевнені, що об’єднавши зусилля ми зможемо досягти кращих результатів та допомогти більшій кількості людей,- поінформував Максим Демченко, виконавчий директор БО «Світло надії».

Нагадаємо, що днями БО «Світло надії» вже провели захід, який стосувався посиленню взаємодії первинної правової допомоги ВПО.

Юлія Злепко

17 липня 2018