У Полтаві відбулася робоча зустріч юристів щодо надання правової допомоги ВПО

0

13 листопада благодійна організація «Світло надії» провела робочу зустріч юристів центру первинної правової допомоги для ВПО. Зустріч була реалізована за фінансування Програми розвитку ООН в Україні і Уряду Японії та представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області. По закінченню заходу сторони підписали угоди про співпрацю центру первинної правової допомоги з центром вторинної допомоги.

DrROV2ri8tY

Питання, яке розглядалось у ході зустрічі – поєднання роботи спрямованої на організацію надання правової допомоги ВПО.

Умови договору передбачають, що юристи Центру надання безоплатної первинної правової допомоги перенаправлятимуть клієнтів з числа ВПО, яким необхідна вторинна правова допомога до Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Якщо юристи БО «Світло надії» направляють до нас людину з числа ВПО, то ми надаємо їй відповідну вторинну правову допомогу у складанні документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів особи у суді. Також ми можемо забезпечити участь захисника під час здійснення досудового розслідування, – повідомив Ігор Рибас, директор першого Полтавського місцевого центру з надання БВПД.

Юристами вже зроблені перші кроки у цьому напрямі. Співробітники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поєднали зусилля з Чутівським районним управлінням юстиції за участі адвокатів системи БВПД та юрисконсульта БО «Світло надії» організували виїзний пункт для здійснення інформування громадян. У результаті проведеної роботи вони виявили, що найчастіше особи звертались щодо роз’яснення та врегулювання земельних питань.

Ми вирішили об’єднати наші зусилля для розвитку первинної та вторинної правової допомоги в Полтавській області. Надання правових послуг, буде спрямоване на забезпечення реалізації прав і свобод наших громадян, захисту їх прав і свобод, їх відновлення у разі порушення. Впевнені, що об’єднавши зусилля ми зможемо досягти кращих результатів та допомогти більшій кількості людей,- поінформував Максим Демченко, виконавчий директор БО «Світло надії».

Нагадаємо, що днями БО «Світло надії» вже провели захід, який стосувався посиленню взаємодії первинної правової допомоги ВПО.

Юлія Злепко

Коментувати

16 січня 2018
15 січня 2018