У Полтаві відбулася акція до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом

0

24 березня у Всесвітній день боротьби із туберкульозом Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із волонтерами Української медичної стоматологічної академії провели тематичну акцію.

Фото: rada-poltava.gov.ua

Фото: rada-poltava.gov.ua

Волонтери спілкувалися з мешканцями, розповідали про важливість ведення здорового способу життя. Також у ході акції роздавали буклети, які інформували як діяти в разі проявів симптомів хвороби та куди можна звернутися за допомогою.

Фото: rada-poltava.gov.ua

Фото: rada-poltava.gov.ua

Упродовж акції волонтери розповсюдили 500 буклетів та донесли інформацію до більш ніж 1000 пересічних громадян, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

25 березня на Театральній площі Полтави відбудеться родовження акції боротьби із туберкульозом, також працюватиме безкоштовний пересувний флюорограф.

Довідково: В Україні в 1995 році зареєстрована епідемія туберкульозу, яка і донині невпинно прогресує. За роки епідемії показник захворюваності збільшився в 1,7 рази, смертності – у 1,5. Кількість хворих складає близько 1,4 населення України.

Евгеній Перепелиця

Коментувати

22 березня 2018