У Полтаві відбудеться зустріч із активними українцями, які впливають на реформи

26 січня з 16:30 до 18:00 у приміщенні ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6) відбудеться відкрита зустріч із активними українцями, які впливають на реформи і трансформації в Україні «Змінотворці. Як змінюється країна і що кожен з нас здатен зробити для неї сьогодні?»

Цієї суботи до Полтави приїдуть члени опікунських рад і партнери осередків ГО Українська академія лідерства (один з шести вже три роки працює у Полтаві) деякі з них поділяться своїм досвідом, знаннями, думками про позитивні трансформації у країні і роль кожного з нас у цих змінах. З полтавцями матимуть розмову:
Viktor Kruglov, власник і генеральний директор харківського видавництва «Ранок», поділиться думками про бізнес, що змінює країну;
Orysia Demska, професор Києво-Могилянської академії, вчитель УАЛ, говоритиме про зміни у освіті і її вплив на суспільні трансформації;
Olga Budnyk, директор Центру політичних студій та аналітики «Ейдос», керівник Відділу політичної освіти, розкаже про проект «Агенти змін»;
Darina Marchak, експерт групи «Реформа публічного управління» Реанімаційного Пакету Реформ, розповість про те, як змінити країну через реформу державної служби та органів місцевого самоврядування.
Учасники події матимуть змогу вільно задавати питання спікерам і поговорити про перспективи розвитку країни. Захід буде цікавий всім активним громадянам зацікавленим у пришвидшенні якісних трансформацій України.
Організатор заходу Полтавський осередок ГО «Українська академія лідерства». Участь безкоштовна, вхід вільний.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Це по типу громадських слухань?

2019-01-25
вова
Відповіcти
0

Компанія Віктора Круглова застосовує технології, які зберігають природу, і видають книги на переробленому папері. у такої прогресивної люлдини є чому повчиться.

2019-01-25
Тимофій
Відповіcти
0

Такі успішні люди і вхід вільний. я б і за гроші піщла.

2019-01-25
Юлія
Відповіcти
0

Хотілося б послухати власника видавництва, в наш час всі переходять на інет.

2019-01-25
Ольга
Відповіcти
0

Цікави захід, такий різноплановий. Реєстрація не потрібна?

2019-01-25
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: