У Полтаві відбудеться воркшоп із дослідження міського простору

1

21-22 жовтня у Полтаві проведуть воркшоп із дослідження міського простору. Учасники під кураторством українських експертів-менторів досліджуватимуть пішохідну частину вулиці Соборності. 

У Полтаві відбудеться воркшоп із дослідження міського простору

У Полтаві відбудеться воркшоп із дослідження міського простору

Об’єктом дослідження обрано вулицю Соборності як найживішу міську вулицю, а саме її пішохідну частину, яка виконує функцію єдиного масштабного громадського простору. Вулиця має достатньо проблем і перспектив для розвитку, – говорять організатори.

Під час воркшопу учасники шукатимуть відповіді на наступні запитання: які процеси відбуваються на обраній вулиці? Хто її відвідує і з якою метою? Як функціонує розміщений на ній бізнес? Якою бачать цю вулицю самі полтавці?

Разом із експертами (Марія Грищенко, Юлія Фролова, Ірина Яковчук, Наталія Отріщенко) робота вестиметься у чотирьох паралельних підгрупах, учасники якої досліджуватимуть території з різних точок зору: спостереження за активностями, аналіз бізнесу, архітектурно-просторовий аналіз та соціологічний аналіз методом картографування (мапування).

До участі запрошуються люди з різним професійним досвідом, що не обов’язково має бути пов’язаний з архітектурою чи містобудуванням.
 Досвід всіх учасників буде корисним та важливим під час воркшопу, але його відсутність не є перепоною для участі. Ми прагнемо побачити вулицю під різними кутами зору.
Реєстрація за посиланням триває до 19 жовтня (обов’язкова)Участь безкоштовна. Деталі щодо події, програма та інші матеріали будуть надіслані зареєстрованим учасникам напередодні воркшопу.

Нагадаємо, що 20 жовтня у Полтаві проведуть лекцію про те, чому важливо збирати дані про місто.
Коментувати

1 Коментар
Борис
• 16:27 | 18 жовтня 2017

Что там “досліджувать”? Окурки валяются и мусор всякий на обочинах.

Відповіcти
09 грудня 2017
08 грудня 2017