У Полтаві відбудеться «сонячний бал»

3

Ідея полягає в організації першого інклюзивного балу для «сонячних» дітей до Міжнародного дня людей із синдромом Дауна, що відзначають 21 березня 2019 року.

Сім’ї, які виховують дітей із синдромом Дауна, часто соціально ізольовані та не мають можливостей відвідувати позашкільні гуртки і секції, за браком помічників вчителів, компетентних в інклюзивній освіті, та відсутності в позашкільних навчальних закладах необхідних методик і обладнання для навчання дітей із особливими потребами. Організована театральна студія для дітей із синдромом Дауна дає можливість цим дітям розвиватися та показати суспільству, що вони також мають шанс на всебічний розвиток і розвиток своїх творчих здібностей.

Перший міський благодійний інклюзивний бал стане кульмінацією та мотивацією у репетиціях і підготовці талановитих «сонячних» дітей; бал стане майданчиком для демонстрації творчості дітей із синдромом Дауна перед полтавцями, на якому вони матимуть можливість познайомитися та розвінчати міфи про таких полтавців.

Де і коли: 21-го березня о 16:00, вул. Пилипа Орлика, 20/1.

Сторінка у ФБ

15 февраля 2019
14 февраля 2019