У Полтаві відбудеться прогулянка «Українська революція в Полтаві…»

2

Полтавцям пропонують пізнавальну пішохідну прогулянку містом.

22 січня в Україні відзначають День Соборності, тому полтавцям розкажуть про те, що відбувалося століття тому: події та пам’ятні місця Української революції в Полтаві.

Саме тут народилися такі визначні діячі, як Симон Петлюра — державний, військовий, громадський та політичний діяч, публіцист; Іван Стешенко — громадський і політичний діяч, педагог, письменник; Степан Скрипник (Мстислав) — визначний український церковний діяч ; та інші відомі постаті того часу.

Крім того, в Полтаві збереглися будівлі, в яких перебували органи влади та військові формування українських держав, представництва українських громадських об’єднань, різні важливі заклади періоду Української революції 1917–1921 років. Або ті, де народилися, проживали чи здійснювали діяльність видатні діячі цієї доби. А також встановлені на честь подій та учасників Української революції 1917–1921 років пам’ятники, пам’ятні дошки.

Організатори переконують: якщо хочете цікаво та активно провести свій час — приєднуйтеся до прогулянки 20 січня об 11:00. Місце зустрічі: на розі вулиць Патріарха Мстислава і Європейської.

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019