У Полтаві вдруге намагаються закупити загородження для розміщення обвинувачених

2

У Полтаві за допомогою ProZorro з другої спроби намагаються закупити загородження для розміщення обвинувачених (підсудних).

Загородження. Фото: http://www.zhitomir.info

Загородження. Фото: http://www.zhitomir.info

Попередній тендер щодо закупівель відповідних загороджень був відмінений.

Ситуація по старому тендеру: двох з трьох учасників дискваліфікували, обравши переможцем учасника з ціною майже на 1 млн більше, ніж у інших. Мотиви для дискваліфікації 1-го учасника: товщина скла по сертифікату 17,5 +\- 0,5 мм, а Замовнику необґрунтовано схотілося 18 мм., другого учасника дискваліфікували правомірно.

Після чого була написана скарга в АМКУ, яку задовольнили та зобов’язали Замовника заново провести кваліфікацію. Результат був такий саме, тільки змінилася причина для дискваліфікації, після чого торги було відмінено.

По новому тендеру Замовник бажає, щоб учасники надали аналогічні договори, укладені з підприємствами, установами і організаціями, що фінансуються cаме за рахунок Державного бюджету. У Законі не визначено термін «аналогічний договір», що призводить до вільного трактування цього поняття. Припускаємо, що ця вимога є дискримінаційною, адже лише учасники, які продавали державним установам, підприємствам та організаціям зможуть подати свою пропозицію на даний тендер. Поки що жодний учасник ще не звертався до замовника з вимогою щодо змін до тендерної документації. Подивимося що буде далі з цією закупівлею.

Більш детальна інформація щодо даної закупівлі тут.

Нагадаємо, у липні 2017 року полтавською військовою частиною А3384 проведено відкриті торги на закупівлю авіаційної гуми для вертольотів. Військові планували придбати товару на 1,66 млн. грн. Закупівлю розділили на 6 лотів, кожний з яких має різні технічні характеристики.

Коментувати

2 Коментарів
Єва
• 11:05 | 21 серпня 2017

Добре, що є Прозорро, так би і не побачили…

Відповіcти
Катя
• 11:04 | 21 серпня 2017

Так тупо хочуть всіх намахати! Вони зовсім дурні?

Відповіcти
21 березня 2018
20 березня 2018