У Полтаві судять інспекторів-хабарників

1

У Київському райсуді Полтави розглядають справу службовців у сфері охорони навколишнього середовища. Їх звинувачують у вимаганні.

1466343

Старший держінспектор з охорони довкілля Полтавської області Валентина Лісовська та громадський інспектор з охорони навколишнього середовища Дмитро Шапран у березні 2015 року здійснювали позапланові перевірки. До числа об’єктів, які перевірялись потрапило Гадяцьке лісництво «Полтаваоблагроліс».

У ході перевірки були виявлені численні порушення, а тому інспектори вимагали у працівника лісництва хабар у розмірі 15 тисяч гривень. Саме за таку суму службовці пропонували приховати виявлені правопорушення. Отримані гроші хабарники залишили в автомобілі, де їх і знайшли правоохоронці.

Інспекторів підозрювали у хабарництві, а тому завчасно позначили купюри, щоб спіймати злочинців із повною доказовою базою.

Судові розгляди по цій справі тягнуться з травня 2015 року. На цей час Дмитро Шапран знаходиться під домашнім арештом, його колегу відсторонено від посади. Якщо суд доведе провину інспекторів, то на них чекає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10до 15 років, а також конфіскація майна.

Юлія Злепко

22 липня 2018
21 липня 2018