У Полтаві судили колишнього бізнесмена

0

У Полтаві засудили колишнього бізнесмена, який ошукав 26 людей через інтернет. За його словами, він почав цим займатися, бо його «кинули» колишні компаньйони по бізнесу.

14929512628_138679d966_c

Сам чоловік — уродженець з Донецької області. Він пояснив, що раніше займався бізнесом, але його ошукали компаньйони. Саме це стало причиною для початку шахраювання.

Октябрський райсуд Полтави визнав чоловіка винним у шахрайстві. На суді затриманий повністю визнав свою вину. Слідством було доведено, що підсудний ошукав 26 людей. Чоловік створював в інтернеті сторінки, де «продавав» різноманітні товари за доступними цінами.

Він стверджував своїм покупцям, що після повної оплати товару вишле замовлення. Отримавши кошти чоловік ігнорував покупців. Серед замовленого та оплаченого були такі товари, як неіснуючі глобус-бар, велотренажер, електромобіль, коляску, парту, кемпінг, револьвер «Флобер», мангал та інші.

Чоловіку призначено вирок у вигляді 3 років позбавлення волі. Також, судом було ухвалено рішення щодо стягнення кількох тисяч гривень на відшкодування матеріальної шкоди потерпілим.

Катерина Шевелєва

17 липня 2018
16 липня 2018