У Полтаві створили робочу групу з питань декомунізації

1

У Полтавській ОДА організували робочу групу, яка займається аналізом питань пов’язаних із декомунізацією. На сьогодні уже почався збір матеріалів, які стосуються зміни назв вулиць та населених пунктів в районах та області.

kpss0

До складу групи увійшли представники громадськості та ОДА, органів юстиції. Очолив групу керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь.

Таке повідомлення зробив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вадим Штефан.

— Незалежного від того, як цей процес відбувається на рівні місцевого самоврядування ми почали цю роботу в листопаді. Згідно з законом територіальним громадам надано право обрати назву вулиць чи населених пунктів. Плануємо перше засідання цієї групи, – повідомив Штефан.

Також він повідомив про те, що Полтавська ОДА здійснює активну співпрацю з Українським інститутом національної пам’яті щодо виконання закону про декомунізацію. Повідомляється, що у Полтаві заплановано перейменувати майже 100 вулиць.

— Болючі для Полтавщини питання — це перейменування населених пунктів. та двох районів в Полтаві Октябрського та Ленінського, міста Комсомольськ та низки сіл. Однак це потрібно робити. Основна думка всієї декомунізації — розбудова майбутнього модернової України, – додав Вадим Штефан.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018