У Полтаві стартує дебатна школа

Трибуна
2018-10-04

Дебати — це одна з найбільш відомих та престижних у світі інтелектуальних ігор. По всьому світу участь у ній беруть десятки тисяч, а в Україні – дві-три тисячі людей, які постійно грають.

У Полтаві стартує дебатна школа

У Полтаві стартує дебатна школа

Яна Горохова, ініціаторка створення спільноти “Дебатний клуб Полтава”, розповідає, що традиційно “батьком” дебатів вважається британський Парламент і, відповідно, перші дебати з’явилися в Оксфорді і Кембріджі. Саме граючи в дебати, студенти Кембриджу, Оксфорду та інших провідних університетів світу здобувають навички критичного мислення, аргументації й ораторської майстерності, а згодом перемагають не лише на Чемпіонатах світу та Європи з дебатів, але й у життєвих ситуаціях:

Хотілося б започаткувати дебатний рух в Полтаві та розвивати його, йти в руслі з Україною та брати участь у чемпіонатах.

Для того, щоб познайомитися з дебатами, отримати базові навички та спробувати себе у грі, організатори розпочинають Дебатну школу 6 жовтня в Полтавській державній аграрній академії (вул. Сковороди, 1/3).

На школі розповідатимуть про стратегії:

– аргументації

– контраргументації

– аналізу гри

– побудови промови

– побудови аргументу

– доведення аргументу.

Організатори: ГО «Брейншторм», ГО «Нова Полтава», ГО «Інститут Республіка».

Тренерами школи стануть досвідчені дебатери та судді: Радислав Ткаченко, Президент ВМГО «Федерація дебатів України»; Софія Бондаренко та Дмитро Сєфєр — члени Харківського осередку ВМГО «Федерація дебатів України».

Чекаємо Вас на Дебатній школі та запрошуємо стати постійними членами Дебатного клубу, який збирається щосереди о 17:00 год. в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Івана Котляревського, починаючи з 10 жовтня. Щоб стати частиною нового інтелектуального середовища, в рамках якого можна підвищувати власні компетенції, готуватися до турнірів та, звичайно, обговорювати актуальні теми сьогодення, – коментує Юлія Городчаніна, організаторка клубу інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» у Полтаві, голова ГО “Нова Полтава”.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/BR2cNMLM1s638mDi2.

Детальніше в події на Facebook. https://www.facebook.com/events/239308083415915/.

Трибуна
2018-10-04
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: