У Полтаві стартував сьомий молодіжний проект “Школа місцевого та студентського самоврядування “Лідер майбутнього”

0

У Полтаві 77 юнаків та дівчат стали учасниками сьомого набору молодіжного проекту “Школа місцевого та студентського самоврядування “Лідер майбутнього”.

Безымянный

Набір учасників було розпочато у жовтні 2015 року. Саме тоді всі бажаючі мали змогу подати свою заявку на участь у проекті.

Протягом семи місяців 77 юнаків та дівчат будуть виховувати у собі лідерські якості, вчитимуться діловому етикету, конфлікт-менеджменту, основам ораторського мистецтва, а також ознайомляться із структурою органів державної влади та місцевого самоврядування.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Миколаївна привітала майбутнії лідерів із початком участі у проекті:

Шановна молодь, я вітаю вас із початком навчання у Школі місцевого та студентського самоврядування. Бажаю вам яскравих вражень, позитивних емоцій, успіхів у реалізації ваших проектів! «Вбирайте» усі знання, які вам дадуть кваліфіковані спеціалісти та тренери, використовуйте кожну хвилину, проведену в Школі, з максимальною користю. У майбутньому усі набуті знання допоможуть вам здійснити ваші заповітні мрії! Усього найкращого! Нехай щастить!

Згідно перспективного плану, у травні 2016 року для слухачів Школи заплановано стажування в структурних підрозділах виконавчого комітету Полтавської міської ради. В кінці навчання на всіх учасників чекає підсумкова ділова гра з написання молодіжних проектів.

Катерина Шевелєва

20 липня 2018
19 липня 2018