У Полтаві стартували курси профнавчання колишніх військових

1

22-го березня у Полтаві відбулось відкриття курсів професійного навчання “Сучасні технології інформаційних систем” за програмою НАТО – Україна з перепідготовки та соціальної адаптації колишніх військовослужбовців.

У Полтаві стартували курси профнавчання з перепідготовки та соцадаптації колишніх військових

У Полтаві стартували курси профнавчання з перепідготовки та соцадаптації колишніх військових

Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Навчання проводитимуться на базі ПУЕТу.

– З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері. Вона фінансується з цивільного бюджету НАТО. Паралельно до практичної підтримки, ми проводимо діяльність у сфері дорадчої допомоги. Вже понад 2 роки ми проводимо роботу з трастовим фондом зі створення системи переходу з військової кар’єри до цивільної, – зазначив менеджер програми НАТО в Україні з перепідготовки та соціальної адаптації колишніх військовослужбовців Крістофер Штаудт.

Довідково: На курсах слухачі набувають знання і навички за новими цивільними спеціальностями, які необхідні їм для адаптації та працевлаштування на підприємствах, в організаціях, установах. Після закінчення курсів випускники отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка та міжнародні сертифікати НАТО. 

20 вересня 2018
19 вересня 2018