У Полтаві розповідали про емоційне лідерство

3

19 листопада о 18:00 у Полтаві пройшов майстер-клас на тему “Таємниці емоційного лідерства”. Спікером заходу був Олексій Нестуля.

DSC_0129

На майстер-клас завітало понад 100 людей. Всі вони були різної вікової категорії. На заході обговорили питання лідерства, його ефективність, а також те, як воно зачіпає наші емоції.

Олексій Нестуля зазначив, що тема майстер-класу надзвичайно широка та потребує не просто викладу матеріалу, а цілеспрямованих занять тренінгового характеру по кожній із навичок емоційного лідерства.

Серед присутніх було проведено досить цікавий інтерактив, на якому кожен мав дивитися на ніс та губи свого сусіда під час того, як Олексій Нестуля розповідав історію. В ній йшлося про те, як сім’я, повернувшись з двохмісячного відпочинку, зайшовши до кухні, побачила на столі мертву рибу.

В цей момент обличчя кожного змінилося.

DSC_0124

Це природня реакція на емоцію відрази. Більше того, це, можливо, найперша емоція, яка з’явилася у людини. Вона успадкувала від найдавніших тварин, які населяли нашу Землю, саме реакцію на запах, – коментує результати інтерактиву Олексій Нестуля.

Також, він зазначив, що гнів і хтивість – це одні з тих емоцій, з якими розум ніколи не міг справитись. Загалом, він виділив вісім базових емоцій.

Олексій Нестуля сказав, що IQ лідера не має бути занадто високим лише через те, що ті, хто слідують за ним, просто не зможуть його зрозуміти:

У Ейнштейна було IQ – 160, а у Канта – 175, вони були видатними вченими, але ніколи не обіймали якихось посад.

DSC_0128

Наша працездатність цілком залежить від нашого настрою. Вона залежить від того, який емоційний стан у колективі: чи поважає колектив один одного, чи допомогає, підтримує.

Лідер має велике значення для колективу. Лідер має вірити у своїх підлеглиг, тоді виникає відчуття єдності, відчуття команди, відчуття готовності йти до єдиної мети і досягати її. Людина повністю розкриваєтсья до лідера. Якщо цього не відбувається виникає емоційний дисонанс. З емоційним дисонансом ми дуже часто стикаємося у своєму житті. Це такі люди, для яких не існує нічого, окрім своєї власної персони. Для нього важливі лише його власні переживання і йому начхати на думки інших, – розповідає Олексій Нестуля.

DSC_0133

Після тренінгу слухачів запросили до сусідньої зали, де їм показали бармен-шоу.

Катерина Шевелєва

22 липня 2018
21 липня 2018