У Полтаві розпочався прийом матеріалів на здобуття щорічної премії імені Панаса Мирного

0

Полтавська обласна рада згідно з Положенням про щорічну премію імені Панаса Мирного оголосила прийом матеріалів на здобуття премії у 2016 році.

nw_mirnii

Щоб взяти участь у конкурсі, вам необхідно подати лист-клопотання і ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду. А також листи на підтримку кандидата, книги, статті, альбоми, фотографії, аудіо- та відеозаписи та ін. за адресою: Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного, вул. Панаса Мирного, 56, м. Полтава.36002.

У листі-клопотанні мають бути вказані ваше прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи, посада, адреса проживання, контактні телефони та конкретний внесок відповідно до визначеної номінації. Проте особи, які вже вигравали даний конкурс, не мають права подавати документи. Також вона не може бути присуджена посмертно.

Премія присуджується за праці та досягнення у таких номінаціях:

• література, літературознавство;

• мистецтво;

• народна творчість, народні ремесла;

• журналістика, публіцистика;

• благодійна та громадська діяльність (без вручення грошової винагороди).

Переможці отримають винагороду у розмірі 2 тисячі гривень. Їх визначає засновник премії Полтавська обласна рада, спираючись на пропозиції, які вносять органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, творчі спілки, громадські організації, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації, закладів культури, редакції періодичних видань. Вони мають подати їх до 1 квітня поточного року.

Саме ж вручення щорічно проходить у день народження Панаса Мирного 13 травня.

Наталя Гостило

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018