У Полтаві розпочався перший етап відбору до патрульної поліції

0

У Полтаві на базі Полтавського університету економіки та торгівлі стартував перший етап відбору до нової патрульної поліції міста.

Screenshot 2015-09-24 10.13.23

19 жовтня у Полтаві розпочався перший етап відбору до нової патрульної поліції. Цей тур являє собою тестування загальних навичок. Сюди входить ікомп’ютерний тест на вміння логічно мислити.

Тестування відбувається у приміщенні Полтавського університету економіки та торгівлі. Учасників реєструють, ділять на 3 групи та розміщають у комп’ютерних класах.

Тест складається із 60 питань із варіантами відповідей. Питання розділені на категорії: асоціації, логіка, математика та мовлення. На виконання завдань учасники мають 1,5 години.

Учасники тестування отримують аркуш паперу, ручку. Вони можуть робити будь-які розрахунки, але їх не можна забирати з собою.

Обов’язковою умовою є вимкнений телефон. Увімкнений телефон може стати приводом для виключення учасника з тестування. Також учасникам не дозволяється користуватися будь-якими допоміжними джерелами інформації окрім власних знань. Окрім того, майбутнім поліцейським забороняється спілкуватися один з одним.

Після завершення тестування програма показує кількість правильних відповідей, що дав учасник.

За один день встигають протестувати близько 350 осіб. Планується, що перший етап завершиться приблизно через 2 тижні.

Усі результати тестів обробляє програма, яка розроблена Міністерством внутрішніх справ України.

Юлія Злепко

22 липня 2018
21 липня 2018