У Полтаві розглядають будівництво полігону твердих побутових відходів

0

4 листопада відбулася робоча зустріч Олега Пругла з експертами Проекту GIZ «Реформа управління на Сході України» щодо реалізації Стратегії поводження з твердими побутовими відходами у полтавському субрегіоні. У Полтаві розглядають будівництво полігону твердих побутових відходів

пругло

Серед найгостріших екологічних проблем у Полтаві та області залишається питання, що пов’язане з відходами (їх утворення, накопичення, утилізація, вивіз на місця неорганізованого складування та ін.). Тож в черговий раз у стінах ОДА  розглядали один із потенціальних пілотних проектів Німецького товариства GIZ «Реформа управління на Сході України», щодо реалізації стратегії поводження з твердими побутовими відходами у полтавському регіоні, а саме у Карлівському та Новосанжарському районах.

Проблема захоронення твердих побутових відходів безпосередньо пов’язана зі здоров’ям людини. На сьогоднішній день дуже погано ведеться робота в цій галузі, у тому числі і через брак фінансування, – повідомив учасник  наради, Павло Чорноштан, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. — Стратегія поводження с твердими побутовими відходами, яка на сьогоднішній день розробляється німецько-швейцарською фірмою, дозволяє об’єднати декілька районів, що дозволяє зменшити вартість збору побутових відходів. Стратегія також передбачає будівництво полігону твердих побутових відходів у місті Полтава.

Полтавська область була обрана Німецьким товариством  GIZ як одна із  перших областей України для співробітництва в рамках спеціально розробленого  GIZ Положення «Про Конкурс проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області». За допомогою цього проекту планують поліпшити умови надання муніципальних послуг населенню, комунальних та адміністративних, а також співробітництво між міськими, селищними та сільськими громадами.

Олена Костиря

21 липня 2018
20 липня 2018