У Полтаві розбили меморіальні дошки героям АТО

0

Вночі вандали пошкодили меморіальні дошки полтавцям, загиблим героям АТО Сергію Лимарю та Миколі Чепізі.  Також було завдано пошкоджень дошці Симона Петлюри, що розташована на стіні корпусу Аграрної академії. 

У Полтаві розбили меморіальні дошки героям АТО. Поліція заявляє, що затримала підозрюваних

У Полтаві розбили меморіальні дошки героям АТО. Поліція заявляє, що затримала підозрюваних

 – Вночі побили дошки атошникам Лимарю та Чепіги, також Симона Петлюри! Помста буде!, – заявив один із лідерів Штабу Супротиву Юліан Матвійчук. 

У той же час поліція заявляє, що працює в посиленому режимі.

 – Поліція продовжує працювати в посиленому режимі. Проте знайшлися шакали, які розбили дві меморіальних дошки героям АТО в різних частинах міста ( Алмазна та Сакко). Також пошкодили дошку Симону Петлюрі. Вороги українців не дрімають. Учора у Полтаву понаїжджали особи з різних областей. Приїхали на запрошення деяких полтавців. Тому поліція закликає всіх мешканців бути пильними. Повідомляти про підозрілих осіб та їх поведінку. По можливості, просимо громадські формування та справжніх патріотів міста організуватись та допомогти поліції у забезпеченні правопорядку, зокрема біля меморіальних дошок. Провокаторів та бажаючих розхитати ситуацію зараз достатньо. І не мені Вам казати, кому це вигідно і кому потрібен безлад в країні. Не втрачайте здорового глузду, та тісно співпрацюйте з поліцією. Лише разом ми зможемо ефективно протистояти чітко спланованим діям ворогів українського народу, – розповідає Юрій Сулаєв, прес-офіцер поліції. 

Варто зазначити, що це не перший подібний випадок у Полтаві. 11 вересня 2016 року невідомі вандали розбили дошки п’яти героям: Антону Грицаю на будівлі ПНПУ ім. В.Г.Короленка; Олександру Мочалову на фасаді ЗОШ №38; Валерію Боняківському на фасаді 11-ї школи; Антону Цедику і Святославу Горбенкові на фасаді 1-го ліцею та Олександру Фролову на фасаді гімназії №6. 

Нагадаємо, що після кривавих подій у Полтаві, які відбулися 5 квітня поблизу арки «Газетний ряд», громадські активісти та опозиційні депутати міськради організували «Штаб Супротиву свавіллю владі», який зараз базується у сесійній залі міськвиконкому. Вимоги Штабу:

  1. Прийняти рішення про дострокові вибори Полтавського міського голови.
  2. Призначити позачергову сесію Полтавської міської ради.
  3. Ввести мараторій на встановлення МАФів в Полтаві.
  4. Відмінити рішення щодо будівництва біля “23 вересня”, “Кінотеатру Котляревського” та “Газетного ряду” та “Прирічного парку”.
  5. Звільнити Ірину Степаненко (партія БПП) з посади голови атестаційної комісії поліції.
  6. Звільнити першого заступника міського голови Михайла Шевченка (партія БПП).
  7. Покарати винних у “поножовщині”, яка відбулася 5 квітня в центрі Полтави!
  8. Закрити кримінальні справи щодо активістів, які захищали мирних мешканців від Кременчуцьких “тітушок”.
Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018