У Полтаві провели семінар-тренінг з питань децентралізації

0

20 жовтня в приміщенні ОДА у межах проекту “Стимулювання сільського розвитку та активізація сільського населення в Полтавському районі шляхом розширення участі громадян у процесах прийняття рішень на рівні територіальних громад” було проведено семінар-тренінг з питань децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи.

dez

Організаторами є Полтавський  “Офіс реформ”, ініціативна групоа “Єдність громади” та Полтавський обласний благодійним фонд “Фонд розвитку громади “Ініціатива”.

Семінар-тренінг було проведено для представників територіальних громад Полтавського району. Метою заходу є активізація проведення реформи децентралізації та розширення повноважень органів місцевого самоврядування.

Наразі до повноважень сільської ради відноситься лише питання благоустрою. Щодо соціальної інфраструктури, то вона утримується та фінансується за рахунок районного бюджету. Тому на сьогодні багато проблем місцевого значення  не можуть бути вирішенні через відсутність повноважень та фінансових ресурсів.

Ситуацію можна змінити об’єднавши сільські ради навколо центрів економічного розвитку.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018