У Полтаві проведуть перевірки громадського транспорту

0

Сьогодні 18 квітня відбулася нарада, на якій розглянули звернення ТОВ “Трек Сервіс Контроль” щодо прохання вжити відповідних заходів з припинення перевезень транспортними засобами, які здійснюють їх вартістю у 3 гривні. Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Фото: rada-poltava.gov.ua

Фото: rada-poltava.gov.ua

У нараді взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Лямін, керівники транспортного відділу міськвиконкому, директором ТОВ “Трек Сервіс Контроль” В’ячеслав Поспєлов, заступник начальника управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Володимир Кужель та представники Державної податкової інспекції у місті Полтава.

За словами Поспєлова, 13 квітня 2017 року службою було здійснено перевірку міських автобусних маршрутів загального користування та виявлено транспортні засоби, які не належать жодному з перевізників й не мають відповідних дозвільних документів. Конкурс щодо розподілення маршрутів перевезень у Полтаві не відбувся, але всупереч тому, перевізники, які пропонували вартість проїзду по 3 гривні все одно вийшли на маршрути, при чому обрали їх самостійно. Вони не дотримуються жодних розкладів, тим самим заважають дотримуватися їх іншим перевізникам.

-Окрім того, в салонах автобусів, на яких здійснюються перевезення, відсутня будь-яка інформація про перевізника, зовні вони мають неналежний вигляд, – додав він.

Враховуючи цю ситуацію, Полтавським міським головою зініційовано створення комісії з розгляду звернення ТОВ “Трек Сервіс Контроль” щодо вирішення ситуації із нелегальними перевізниками.

Комісія здійснюватиме планові перевірки роботи міського громадського пасажирського транспорту, дотримання графіків руху, наявності дозвільних документів та технічного стану транспортних засобів. Комісія повідомляє полтавцям про можливі незручності, пов’язані із проведенням таких перевірок.

Коментувати

19 березня 2018