У Полтаві проведуть лекцію про те, чому важливо збирати дані про місто

Під час лекції пояснять, чому важливо збирати дані про місто, а рішення базувати на дослідженнях та аналітиці.

У Полтаві проведуть лекцію про те, чому важливо збирати дані про місто

У Полтаві проведуть лекцію про те, чому важливо збирати дані про місто

Лекція відбудеться 20 жовтня (п’ятниця) о 18:00 у Обласній бібліотеці ім. І. П. Котляревського (зала на 2 поверсі).

Однією з базових відмінностей пострадянських міст від більш розвинених є підхід до прийняття рішень, що впливають на міста та їх мешканців. Оперування даними досліджень та аналітикою, на жаль, досі не увійшло у практику процесів прийняття рішень, особливо на локальному рівні. Рішення здебільшого приймаються обмеженим колом осіб, а їх наслідки не прораховуються і не моделюються або сприймаються лише як спосіб отримання електоральних дивідендів, – зазначають організатори.

Навіщо взагалі «рахувати місто»? Чому важливо мати дані про різні сфери життя у місті? Чому важливо збирати дані про місто і використовувати їх при прийнятті рішень? Чи є успішні приклади застосування такого підходу в українських містах? Ці та інші питання будуть підіймати на лекції «Роль досліджень та даних у прийнятті рішень у містах».

Лекторка: Марія Грищенко
(Київ).
Марія є магістром соціологічних наук, працює аналітикинею відділу міського розвитку в аналітичному центрі CEDOS. Займається соціальними дослідженнями міського простору, соціальної взаємодії в містах та практик прийняття рішень в містах. 2 роки в аналітичному центрі CEDOS вона працює з темою механізмів залучення містян до міського управління та розвитку справедливого міста.

З матеріалами за результатами досліджень за участі Марії можна ознайомитись за посиланням.

Детальну інформацію про подію можна дізнатись на спеціальній сторінці у Фейсбук.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: