У Полтаві пропонують звільнити чергового заступника міського голови та керівника транспортного відділу

На сайті Полтавської міськради оприлюднили дві петиції стосовно звільнення посадовців. Цього разу звільнити пропонують заступника міського голови Івана  Сватенка та начальника відділу з питань транспортних перевезень Євгена Якубу.

В обох петиціях причиною звільнення зазначається некомпетентність у виконанні професійних обов’язків.

Сватенку закидають лобіювання інтересів партії та загальну упередженість.

— В той час, коли злочинність у місті зростає, паралізував діяльність всіх 27 громадських формувань з охорони громадського порядку у місті, всупереч рішенням депутатських комісій. Це зроблено з метою лобіювання партійних інтересів через введення конкурсу для сприяння діяльності та фінансування ГФ «Січ», керівником якого є депутат від Самопомочі Д. Лаптєв, що є грубим порушенням закону. На заохочення членів громадських формувань в бюджеті передбачено на 2019 р. 648 тис. грн, які він намагається направити лише на ГФ «Січ». При обговоренні питань на депутатських комісіях неодноразово проявляв некомпетентність у справах, за які відповідає, — пише автор петиції про звільнення Сватенка Сергій Данілов.

Зазначимо, Данілов Сергій Володимирович є отаманом Спілки козаків Придніпров’я “Придніпровський кош” та керівником таких організацій як:

  • ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ «КОЗАЦЬКА ДРУЖИНА»;
  • ОБЛАСНА КОЗАЦЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПОЛТАВСЬКА ПАЛАНКА»;
  • РЕГІОНАЛЬНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА КОЗАКІВ ПРИДНІПРОВ’Я» «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ КОШ»;
  • ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ КУРЕНЬ КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО НИЗОВОГО.

Членів цих козацьких формувань можна було помітити поруч з членами «БПП» на різноманітних мітингах, покладаннях квітів і навіть на деяких засіданнях ради кілька років тому. Одну з таких світлин оприлюднив сам Сергій Данілов на своїй сторінці у Facebook. На ній чітко видно поруч з ним голову Шевченківської районної ради Полтави Дмитра Задворкіна.

У той же час на Якубу покладають відповідальність за проблеми у міській транспортній системі.

— Прошу міську раду невідкладно вирішити проблему якості роботи громадського транспорту у місті, особливо на околицях. Перевізники не дотримуються жодних графіків руху, поводяться до пасажирів грубо, транспорт у жахливому стані. Вважаю, що це є наслідком постійного невиконання Якубою Є. Г. своїх посадових обов’язків, бездіяльності та непрофесіоналізму.
У травні цього року у місті взагалі був допущений транспортний колапс, що паралізував усе місто, — зазначає авторка петиції Тамара Похалкова.

Також вона пов’язуює Якубу з «Самопоміччю».

— Якуба є ставлеником партії «Самопоміч» та людиною С. Бутка — депутата міської ради від Самопомочі, директора ТОВ «Полтаваавтотранс», монополіста з транспортних перевезень. На посаду начальника відділу Є. Якуба потрапив не через прозорий конкурс, — додає Похалкова.

За дивним збігом обставин, обидві петиції були оприлюднені ледве не одночасно, на наступний день після реєстрації Дмитром Сенчаковичем («Самопоміч») проекту рішення про звільнення трьох заступників міського голови, які представляють «команду Матковського».

При цьому частина підписантів в обох петиціях збігаються, що робить цей збіг ще цікавішим. Ба більше, деякі підписи належать місцевим представникам БПП.

Зазначимо, за схожою схемою у міськраді нещодавно намагались звільнити Людмилу Бойченко («БПП»), яку вирішили топити однопартійці (Олександр Глазов). В усіх трьох випадках петиції активно підписують протягом дня.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Це називається черговий хід конем. Якщо не ти, то тебе. Гра на випередження 100%

2019-07-03
Людмила
Відповіcти
0

Прямо флешмоб якийсь. Хто кого перший.

2019-07-03
Світлана
Відповіcти
0

О,на темі транспорту легко розвернуться. Воно ж стосується кожного громадянина Полтави.

2019-07-03
Інесса
Відповіcти
0

На носі вибори і всі активно включилися чистити собі місця.

2019-07-03
Дарина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: