У Полтаві пропонують створити новий маршрут та заборонити декомунізовані назви зупинок

На сайті міськради опублікували нову петицію з пропозицією створити новий маршрут громадського транспорту, що з’єднає с. Розсошенці та мікрорайон Огнівка.

У Полтаві пропонують створити новий маршрут та заборонити декомунізовані назви зупинок

Також сьогодні опублікували іншу петицію, щодо транспортної сфери міста — Дмитро Таран запропонував заборонити оголошувати в громадському транспорті старі назви зупинок, що нині змінені після декомунізації.

— Інформуємо, що в Україні діє Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Відповідно до цього Закону, в Полтаві було декомунізовано назви вулиць. Тож просимо водіїв та кондукторів громадського транспорту Полтави (маршруток, автобусів, тролейбусів) оголошувати нові назви зупинок та заборонити оголошувати в громадському транспорті старі декомунізовані назви зупинок. Виконання норм вказаного Закону та оголошення нових назв зупинок в громадському транспорті — один з елементів патріотичного виховання молоді Полтави, — пише автор петиції.

Допоки петиції не набрали жодного голосу.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Нужно туда побольше маршруток брость, и на Огнивку ,и на Розсошенцы. Классная петиция.

2019-07-08
Тимур
Відповіcти
0

З Розсошенцями взагалі складне сполучення. Туди доїхать і з центру важко, а з віддалених районів так і взагалі. Це при тому, що район розростається новими кварталами.

2019-07-08
Ганжа
Відповіcти
0

Та нормалні в нас назви старі,кого там напрягає,хай їздить магиною чи на таксі. Для мене як була зуп.Леніна і Карла, так і останеться.

2019-07-08
Варя
Відповіcти
0

На про заборону старих назв,то брєд,я зараз не пойму,де яка назва по новому.

2019-07-08
Віта
Відповіcти
0

А справді з Огнівки ж нереально прямо доїхать до Розсох.

2019-07-08
Інна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: