У Полтаві пройшов вокальний конкурс для дітей

0

7 листопада об 11 годині у концертному залі Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка відбувся Відкритий обласний дитячо-юнацький конкурс академічного сольного співу імені Володимира Путька.

100_0228

Вже вп’яте Полтавське музичне училище імені М. В. Лисенка зібрало шанувальників академічного вокального мистецтва з різних куточків Полтавщини. Цього року традиційний вокальний конкурс уславлено ім’ям відомого викладача Полтавського музичного училища, лауреата Фонду імені Івана Козловського, заслуженого артиста України Володимира Пантелійовича Путька.

Директор Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка, заслужений працівник культури України Демченко Микола Миколайович подякував батькам за те, що вони змогли виявити у своїх дітей талант, змогли почути їх та допомогли розкритися.

Сьогодні в Полтавському музичному училищі відбувається пісенний конкурс. П’ятий рік поспіль до Полтави прибувають гарні та талановиті зірочки. Хочу подякувати батькам за той тяжкий труд, який вони вкладають в своїх дітей. Діти – то маленькі чисті та прозорі струмочки. Мистецтво дуже потребує підтримки, тож поки ми будемо їх підтримувати в прагненні та любові до музики, до краси, тоді тільки їх буде підтягувати вгору, до гарних речей. Саме для цього ми сьогодні знову зібралися, – звернувся  до  присутніх директор Полтавського музичного училища Демченко Микола Миколайович.

100_0243

Конкурс об’єднав дітей  з усієї Полтавщини, а саме: Кременчука, Миргорода, Великобагачанська, Карлівки, Кобеляк, Гребінки та Полтави. Учасників конкурсу поділили на три вікові категорії: молодшу, середню та старшу. В молодшу категорію потрапили 22 дитини, проте одна з них на конкурс не з’явилася. До середньої – 17, з них двоє були відсутні. До дорослої – 1 учасниця.

Діти показали глядачам свої вокальні таланти. Учасники своїм співом намагалися донести людям окрему історію і їм це вдалося.

Результати конкурсу можна буде дізнатися 9 листопада на сайті Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018