У Полтаві пройшов прес-сніданок ВГО “Комітет виборців України”

Трибуна
2018-07-04

У Полтаві у середу, 4 липня, відбувся прес-сніданок ВГО «Комітет виборців України», присвячений кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи.

У Полтаві пройшов прес-сніданок ВГО "Комітет виборців України"

У Полтаві пройшов прес-сніданок ВГО «Комітет виборців України»

Захід проводився в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях», який реалізовує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Модерував захід Євген Янкевич, координатор програм ВГО КВУ у Полтавській області. Локацію для зустрічі надала інтернет-агенція «Сайт міста Полтави 0532.com».

У прес-сніданку основним спікером стала представниця апарату судів Альона Швидка. Поспілкуватися з нею завітали правники, активісти, лідери громадської думки, представники ЗМІ та громадських організацій.

Під час заходу учасники обговорили низку питань проведення кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи як в Україні, так і на Полтавщині.

Прес-служба ВГО КВУ

Цей прес-сніданок проводився за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, викладені в прес-релізі, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: