У Полтаві пройшов круглий стіл до Дня Землі для євроклубів міста

0

20 квітня у ПНВК “Паросток” для полтавських євроклубів відбувся Круглий стіл, присвячений Дню Землі. У ньому взяли участь учні 28, 13 та 3 шкіл. Учасники працювали над вирішенням сучасних екологічних проблем і тренувалися працювати в команді.

фото: Єлизавета Попова

фото: Єлизавета Попова

День Землі відзначається 22 квітня і він покликаний звернути увагу людей на проблеми нашої планети. В цей день проводяться екологічні акції, реалізовуються громадські ініціативи, а також в різних країнах лунає Колокол Миру, який закликає людей об’єднуватися заради збереження миру і плекання краси Землі. Цю дату було запроваджено у 1971 році і відтоді люди усього світу 22 квітня гуртуються, щоб досягти спільної мети.

фото: Єлизавета Попова

фото: Єлизавета Попова

Круглий Стіл, проведений ПНВК “Паросток”, є прикладом такої об’єднуючої активності. Учасники розподілилися на чотири комітети, кожен з яких мав своє питання, пов’язане з екологією — формування екологічної свідомості молоді (комітет CULT), переробка відходів (ECON), зменшення рівня забрудненості міст (ENVI), та запровадження екологічних технологій в агропромисловість (AGRO). Результатом роботи кожного з комітетів стали списки основних проблем та їх вирішень, які згодом були затверджені усіма учасниками під час голосування.

– Ми прагнемо, щоб вирішення екологічних проблем стало більш актуальним для сучасної молоді, адже лише об’єднавши зусилля, ми зможемо допомогти нашій планеті, – зазначає Ольга Маслова, учитель ПНВК “Паросток”.

фото: Єлизавета Попова

фото: Єлизавета Попова

ПНВК “Паросток” запрошує небайдужих приєднатися до наступного Круглого Столу, що буде присвячений проблемам сучасного європейського суспільства і відбудеться 18 травня, якраз до Дня Європи.

Текст: Олександра Говорова, фото: Єлизавета Попова

23 жовтня 2018
22 жовтня 2018