У Полтаві пройшов концерт з нагоди Дня Збройних Сил України

0

3 грудня о 12.00 у Обласному музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України.

iuXmrP30XS4

На заході були присутні заступник Полтавської обласної державної адміністрації Пругло О. Є., заступник начальника Центру з роботи з особовим складом підполковник Кривонос Ю. П, учасники АТО, Полтавський військовий гарнізон та волонтери.

Захід розпочався з вшанування пам’яті всім загиблим у зоні АТО хвилиною мовчання.

Привітання начальника генерального штабу Збройних Сил України Віктора Муженко передав заступник начальника Центру з роботи з особовим складом підполковник Кривонос Юрій Петрович:

Щороку, 6 грудня, в нашій державі відзначається День Збройних Сил України, який в умовах боротьби за рідну країну має особливе значення. Саме нескорена сила українського воїна зупинила російського агресора на сході України і, таким чином, було закладено фундамент для відновлення цілісності нашої держави. Український народ гідно відзначив своїх захисників. За самопожертву і Мужність проявлені під час проведення АТО 22 військовослужбовця Збройних Сил України удостоєні звання героя України. З яких 9 – посмертно. Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за краще майбутнє! З нагоди професійного святя висловлюю слова щирої вдячності всьому особовому складу Збройних Сил України, ветеранам військової служби, представникам волонтерських організацій за сумлінну службу Батьківщині. У цей святковий день бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, добробуту, оптимізму.

kmyIDIPJUXM

Також, слова подяки висловив заступник Полтавської обласної державної адміністрації Пругло Олег Євгенович:

На сьогоднішній день – це всенароднє свято. Вся держава бачить, що Збройні Сили України здатні захистити Україну та надати незалежність і суверенітет нашій державі. Ми розуміємо скільки сил і скільки вміння віддали наші люди для того, щоб зупинити сильного ворога. Я вітаю вас з цим святом. Від імені всієї Полтавщини вдячний вам за той спокій, який сьогодні є в нашій області та Україні.

На заході з нагоди Дня Збройних Сил України було вручено грамоти за сумлінне виконання військових обов’язків, вагомі особисті заслуги у захисті Українського суверенітету, зразкову військову дисципліну, вагомі особисті заслуги та сумлінну службу.

Катерина Шевелєва

17 липня 2018