У Полтаві пройшов фестиваль вуличних танців

0

17 жовтня у Полтавському міському будинку культури відбувся 5-й ювілейний фестиваль вуличних танців CSD Fest.vol.5, в якому взяли участь понад 80 танцюристів.

Якщо минулі роки до заходу могли долучитися тільки танцівники СТК “Ювента”, то цього разу фестиваль набув всеукраїнського статусу. Позмагатися за звання кращого танцюриста приїхали представники Одеси, Харкова, Київа, Кременчука, Іллічівська та Донецька.

68311330-23AF-4FE7-B0F2-A3D3D4FB9405

Усього було представлено чотири стилі – Hip-Hop, House dance, Popping та Vogue performance. Переможці в даних номінаціях отримали дипломи та грошові винагороди.

Організатором фестивалю є танцівник та тренер у напрямку House dance Максим Боковець.

У Полтаві фестивалів з даних стилей майже немає, тому мені захотілося для своїх учнів, для їхнього розвитку, в першу чергу, зробити такий захід. Мені дуже приємно, що прийшло так багато людей. Сподіваюсь, що наступного року буде ще більше людей та учасників, зокрема з інших міст, – говорить Максим.

Також під час заходу усі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах від суддів, які приїхали з Одеси, Харкова та Кременчука.

Одна із учасниць поділилась своїми враженнями від фестивалю.

Фестиваль пройшов у дружній, теплій та затишній атмосфері, що в принципі властиво для Полтави. Дуже дякую талановитим суддям, класному ді-джею, неперевершеному МС і, звісно ж, організатору за проведення цього заходу, емоції після якого й досі переповнюють. Сподіваюсь, що скоро на CSD Fest будуть приїжджати не тільки українські танцівники, а й закордонні, – сказала учасниця Vogue performance Даша.

Наталя Гостило

21 липня 2018
20 липня 2018