У Полтаві пройшли змагання з Кіокушин карате

0

17-го жовтня у приміщенні спорткомплексу обласного Управління міліції пройшов Відкритий Кубок Полтавської області з Кіокушин карате у розділі «Куміте» серед дітей, юнаків та дівчат, а також чоловіків та жінок.

Комнда з Полтави

Полтавська команда

У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтавської, Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської та Сумської областей та Києва. Загалом у спортивному заході взяло участь майже 400 спортсменів.

У командних змаганнях перше місце посіли спортсмени із Херсону, друге – полтавці, а третє – харків’яни.

Це вже не вперше у Полтаві проводять змагання з Кіокушин карате їх метою є: підвищення рівня здоров’я, фізичного та духовного розвитку населення, розвитку і популяризації Кіокушин карате в Україні, підвищення рівня майстерності спортсменів, вдосконалення практичного досвіду суддями, налагодження дружніх стосунків серед спортсменів різних федерацій та регіонів України.

Організовує та координує змагання управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації. Безпосереднє проведення змагань покладається Полтавську обласну Федерацію Кіокушин карате, та Головну суддівську колегію.

Юлія Злепко

17 липня 2018