У Полтаві пройде західна школа самоврядування

3

15-16 грудня Центр Громадянських Ініціатив – ЦЕГРІН та Ukrainian Institute for the Future запрошують взяти участь у Західній школі самоврядування в Полтаві.

У Полтаві пройде західна школа самоврядування

У Полтаві пройде західна школа самоврядування

Центр громадянських ініціатив – ЦЕГРІН, організація з багаторічним досвідом передачі практичних знань у сфері місцевого самоврядування, спільно з провідним аналітичним закладом країни Українським Інститутом Майбутнього розпочинають новий проект з підготовки політичної еліти із застосуванням північноамериканської навчальної методики. Провідні національні політики, кращі фахівці місцевого самоврядування, що якісно поєднують власну практику та теоретичні знання, впродовж двох днів працюватимуть з вами. Ви отримаєте нові знання, корисні контакти та заряд мотивації.

Західна школа самоврядування – це спільний проект Центр Громадянських Ініціатив – ЦЕГРІН та Ukrainian Institute for the Future, мета якого – підготувати кадровий потенціал для модернізації країни на рівні громад шляхом навчальних заходів, формування мережі однодумців та ведення активної громадсько-політичної діяльності.

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/TYRtkZ

Кількість учасників – обмежена! Чисельність групи – до 25 осіб. Програма впроваджується на умовах самоокупності, що передбачає організаційний внесок від учасників проекту. Детальніша інформація після реєстрації.

Даний захід для мешканців усіх областей України, територіальної прив’язки немає.

15 февраля 2019
14 февраля 2019