У Полтаві проходить акція “16 днів проти насильства”

0

Щороку, в період з 25 листопада по 10 грудня, у Полтаві проходить Міжнародна акція “16 днів проти насильства”. У її рамках проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.

vqVx7aPSJXM

Фото: vk.com

Ця акція проводиться задля того, аби привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

Майже на кожен день від 25 листопада по 10 грудня можна навести факти та аргументи стосовно того, що будь-які форми насильства є порушенням прав людини. На Полтавщині прийнятий план обласних заходів щодо проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». В рамках виконання плану будуть проведені заходи у всіх навчальних закладах області, а також діятимуть тематичні бібліотечні виставки.

25 листопада в рамках акції “16 днів проти насильства” відбувся інтелектуально-спортивний квест «Гендерний вимір».

Катерина Шевелєва

15 липня 2018
14 липня 2018