У Полтаві продовжує діяти проект підтримки для жінок з ВІЛ

4

Для полтавчанок, які живуть з ВІЛ, в обласному центрі продовжує діяти проект підтримки, якій розпочав свою роботу з квітня 2018 року. Його реалізовує національна благодійна організація «Позитивні жінки».

У Полтаві продовжує діяти проект підтримки для жінок з ВІЛ

У Полтаві продовжує діяти проект підтримки для жінок з ВІЛ

Про проект

Проект має назву «Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ», але, перш за все, він спрямований на те, щоб ВІЛ-позитивні жінки навчилися приймати свій ВІЛ-статус, підтримувати одна одну, відстоювати та захищати свої права. Також проект буде цікавий тим жінкам, які хочуть проявити свої лідерські якості та стати громадськими активістками.

Послуги, які наразі працюють:

  • групи самодопомоги, на яких жінки обговорюють свої проблеми та діляться досвідом, як жити з ВІЛ;
  • супровід до медичних закладів, якщо жінка йде вперше та їй ніяково;
  • соціальний супровід вагітних жінок та породіль;
  • консультації «рівна-рівній» у телефонному режимі з жінками, які вже давно живуть з ВІЛ і можуть поділитися своїм досвідом, порадити, як жити зі статусом;
  • інформаційні заняття та лекції з кваліфікованим психологом;
  • консультації юриста.

Як зв’язатися з організацією

На сайті БО «Позитивні жінки», на головній сторінці, є онлайн-форма, у який можна залишити повідомлення для фахівців у випадку, якщо ваші права порушено – у медичному закладі, у соціальній службі, у дитячому садочку чи школі при реєстрації вашої дитини, або вашим партнером. Посилання на онлайн-форму виглядає як червона кнопка з дзвіночком посередині – на нього потрібно натиснути і ви одразу перейдете у саму форму. Вона є короткою і не займе багато часу. За номером телефону або електронною адресою, яку ви залишите у повідомленні, з вами зможуть зв’язатися та з’ясувати усі деталі.

З будь-яким питанням стосовно ВІЛ-статусу можна звернутися до Ольги Моторненко, яка є регіональною представницею організації та координує діяльність по проекту у Полтаві. Телефон: 095-328-13-52, електронна адреса poltava.pw@gmail.com.

Додатково

Починаючи з квітня БО «Позитивні жінки» підтримує  благодійна організація “ Світло надії” та Полтавським обласним центром профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом. Ця співпраця допомагає розширити спектр послуг та зробити їх більш ефективними для клієнток.

Як раніше повідомлялося, «Позитивні жінки»: у Полтаві діє проект підтримки жінок, що живуть з ВІЛ.

16 февраля 2019
15 февраля 2019