У Полтаві презентують книгу, яка присвячена пам’яті Дані Дідика, загиблого в теракті

0

Полтавцям презентують книгу, яка присвячена Дані Дідику. 15-річному хлопцю, який загинув 22 лютого, внаслідок теракту у Харкові.

У Полтаві відбудеться презентацію книги, яка присвячена пам'яті Дані Дідика загиблого в теракті

У Полтаві відбудеться презентацію книги, яка присвячена пам’яті Дані Дідика, загиблого в теракті

9 грудня о 16.00 в приміщенні Бібліотеки-філіалу 4 Полтавської МЦБС (вул. Європейська ,141) відбудеться презентація книги “1000 і 1 ніч війни”.

Усіх бажаючих запрошують на творчу зустріч з автором книги Русланом Горовим.

– Письменник сучасності. Усім відомий, особливо коли мова заходить про його відомий проект “Служба розшуку дітей”. Журналіст, режисер короткометражного та документального кіно, письменник, автор збірок повістей та оповідань. Його твори заходять до душі відразу, а історії, з якими знайомишся в книгах, лишаються в пам’яті назавжди. Ці історії про сьогодення, яке воно є….що ми прожили і що проживаємо зараз. Вони торкаються душі і спонукають ставати нас кращими, – говорять організатори презентації.

“Руслан відкритий для спілкування і робить це завжди щиро. Будьте уважні, адже саме ви можете стати героєм оповідання, бо в кожній людині він бачить особистість, яка прийшла на цю землю рятувати світ”.

Вхід на презентацію вільний.

Довідково: 22 лютого 2015 року в Харкові підірвали мирну ходу патріотів. У той день загинули четверо харків’ян – 15-річний Данило Дідик, 19-річний студент Микола Мельничук, активіст Євромайдану Ігор Толмачов і підполковник Вадим Рибальченко.

20 травня 2018
19 травня 2018