У Полтаві презентували проект «Шкільний офіцер поліції»

4

У Полтавській школі №19 презентували проект «Шкільний офіцер поліції».

Про це повідомляють у прес-службі поліції області.

Головним завданням проекту «Шкільний офіцер поліції» є створення безпечного середовища у загальноосвітніх навчальних закладах. Воно реалізується через здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ.

Українські спеціалісти разом із канадськими колегами розробили методичні рекомендації до програми «Школа і поліція» щодо проведення просвітницько-профілактичних занять з учнями 1-11 класів. В подальшому її ухвалило Міністерство освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Програма складається з двадцяти п’яти занять, з яких шість – для молодших класів та дев’ятнадцять – для старших.

«Школа і поліція» у інтерактивній формі дозволяє розкрити такі важливі теми, як безпечна поведінка на дорозі та в побуті, поведінка у стресових або небезпечних ситуаціях, права дитини, запобігання та протидія насильству у сім’ї, булінгу тощо.

Для участі у програмі в якості шкільних офіцерів відібрали патрульних поліцейських, які пройшли тренінг та приступили до втілення проекту.

– Довіра людей, зокрема і дітей – найважливіший критерій нашої роботи. Тому спілкування з дітками, виховання їх як відповідальних та свідомих громадян – наше головне завдання, — розповів шкільний офіцер поліції Руслан Возниця.

15 февраля 2019
14 февраля 2019