У Полтаві презентували онлайн-ресурс з порівнянням програм кандидатів

Передвиборча кампанія в Україні виходить на фінішну пряму і перед виборцями все гостріше постає питання «За кого голосувати?». Сьогодні у Полтаві відбулась презентація онлайн-інструменту порівняння програм топ-10 кандидатів у президенти.

У Полтаві презентували онлайн ресурс з порівнянням програм кандидатів

У Полтаві презентували онлайн ресурс з порівнянням програм кандидатів

Аналітики ГО «Центр UA» разом з виданням «Українська правда» розробили електронний ресурс «Вибори 2019: за кого голосувати?», на якому виборці можуть дізнатись про передвиборчі програми основних кандидатів та дізнатись більше про сфери відповідальності гаранта конституції.

— Ми витягнули з програм найголовніше — те, що стосується безпосередньо президента і те, чим можна керуватись при виборі «свого» кандидата, — говорить організаторка заходу Альона Гончаренко.

— Ми планували зробити всеукраїнську презентацію ресурсу в Києві. Проте, з певних причин, вона відбувається саме в Полтаві. Завтра ми презентуємо наш проект в Одесі, тож сподіваємось, що до початку «гарячої фази» виборів ресурс вже буде відомим та зможе допомагати виборцям відповісти для себе на запитання «За кого ж голосувати?», — зазначив Голова ГО «Центр UA» Олег Рибачук.

За словами аналітиків, більшість передвиборчих програм є поверхневими та розглядають лише окремі аспекти державного устрою. Ресурс покликаний порівняти кандидатів за ключовими пунктами по основних аспектах: відносини з іншими країнами, позиція кандидата щодо повернення окупованих територій, оборона та безпека держави, охорона здоров’я, енергетична політика, соціальна політика, боротьба з корупцією, система правосуддя та іншими. Вони зазначають, що кількість кандидатів визначили згідно з їхніми рейтингами та зібраною статистикою.

Полісі-аналітикиня «Центр UA» Марта Семеряк, презентуючи онлайн-інструмент, повідомила, що даний проект є пілотним та у майбутньому буде розширюватись. У планах аналітиків — продовжити використання ресурсів під час майбутніх парламентських виборів. Також зібрана інформація зберігатиметься в електронній базі для того, аби виборці могли порівняти програми політичних партій та нинішніх кандидатів у президенти, які їх представляють.

Як бонус, користувачі ресурсу вже зараз можуть пройти тест, який допоможе визначити кандидатів, які підходять під критерії виборця.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Скільки всяких примочок, все лаконічно, доступно і доречно. Раджу.

2019-03-12
Олег
Відповіcти
0

Там такий крутяцкий тест, прямо одразу підказка,хто співпадає з твої ми поглядами на майбутнє. Клоас.

2019-03-12
Лорка
Відповіcти
0

Яка цікава штука,може допомогти зробить правильний вибір.

2019-03-12
Ольга
Відповіcти
0

Зараз все і всі перегодять в інет,тому із задоволенням скористаюся таким ресурсом.

2019-03-12
Віталіна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: