У Полтаві презентували онлайн-платформу для реєстрації безпритульних тварин

На засіданні круглого столу щодо вирішення проблеми безпритульних тварин на вулицях міста розробник онлайн-платформи Animal-id.info Віктор Копач презентував її.

У Полтаві презентували онлайн-платформу для реєстрації безпритульних тварин

У Полтаві презентували онлайн-платформу для реєстрації безпритульних тварин

Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

– Протягом кількох років ми працюємо в напрямі скорочення популяції безпритульних тварин в Полтаві. Щоби дійсно скоротити їхню популяцію, до проблеми має бути комплексний підхід. Перш за все, необхідно активно провадити практику реєстрації тварин. У Полтаві уже реєструють домашніх тварин, але вона іде не такими темпами, як хотілося б, – зазначила депутат Полтавської міської ради Майя Матвєєва.

Під час засідання Віктор Копач розповів про те, як діє Animal-id.info. Це міжнародна онлайн платформа, яка об’єднує дані про ідентифікованих тварин, їх власників та організацій, які працюють з тваринами. Система генерує великі дані і надає можливість муніципалітетем та іншим організаціям працювати з ними.

Платформа Animal-id.info – це комплекс IT-інструментів, які дозволяють зручно вирішувати цю задачу, а також надають своїм користувачам різноманітні додаткові сервіси.

Читайте також: Полтавцям нагадали правила утримання домашніх тварин

– Є спеціальний додаток та визначений час, за який волонтери обходять закріплений за ними маршрут та фотографують усіх побачених безпритульних тварин, завантажують в додаток. Ця аналітика оброблюється і виходячи з цього, маємо кількісний показник. Тим самим ми можемо моніторити ситуацію – бачити як працює місто з цією проблемою, чи зменшується кількість безпритульних тварин, – зазначив Віктор Копач.

Платформою Animal-id.info уже користуються такі міста як Львів, Житомир, Луцьк, Вінниця, тощо.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Во многих развитых странах мира электронная идентификация животных является обязательной и это нормально.

2018-12-17
Игорь
Відповіcти
0

Дуже жалко отих безпритульних тварин,які бродять попід ногами…і з цим давно треба шось робить.

2018-12-17
Яна
Відповіcти
0

А шо ваідбувається після того як сфотографували безпритульних тварин,які дії далі крім монітору?

2018-12-17
Світлана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: