У Полтаві презентували онлайн-платформу для реєстрації безпритульних тварин

3

На засіданні круглого столу щодо вирішення проблеми безпритульних тварин на вулицях міста розробник онлайн-платформи Animal-id.info Віктор Копач презентував її.

У Полтаві презентували онлайн-платформу для реєстрації безпритульних тварин

У Полтаві презентували онлайн-платформу для реєстрації безпритульних тварин

Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

– Протягом кількох років ми працюємо в напрямі скорочення популяції безпритульних тварин в Полтаві. Щоби дійсно скоротити їхню популяцію, до проблеми має бути комплексний підхід. Перш за все, необхідно активно провадити практику реєстрації тварин. У Полтаві уже реєструють домашніх тварин, але вона іде не такими темпами, як хотілося б, – зазначила депутат Полтавської міської ради Майя Матвєєва.

Під час засідання Віктор Копач розповів про те, як діє Animal-id.info. Це міжнародна онлайн платформа, яка об’єднує дані про ідентифікованих тварин, їх власників та організацій, які працюють з тваринами. Система генерує великі дані і надає можливість муніципалітетем та іншим організаціям працювати з ними.

Платформа Animal-id.info – це комплекс IT-інструментів, які дозволяють зручно вирішувати цю задачу, а також надають своїм користувачам різноманітні додаткові сервіси.

Читайте також: Полтавцям нагадали правила утримання домашніх тварин

– Є спеціальний додаток та визначений час, за який волонтери обходять закріплений за ними маршрут та фотографують усіх побачених безпритульних тварин, завантажують в додаток. Ця аналітика оброблюється і виходячи з цього, маємо кількісний показник. Тим самим ми можемо моніторити ситуацію – бачити як працює місто з цією проблемою, чи зменшується кількість безпритульних тварин, – зазначив Віктор Копач.

Платформою Animal-id.info уже користуються такі міста як Львів, Житомир, Луцьк, Вінниця, тощо.

16 февраля 2019
15 февраля 2019