У Полтаві презентували книги про відомого українського письменника

0

13 липня у літературній вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П.Котляревського відбулась творча зустріч українського письменника, літературознавця, вченого, журналіста, доктора філологічних наук, професора члена Національної спілки письменників України Олексія Неживого в рамках відзначення 85-річчя від дня народження Григора Тютюнника.

На захід завітали працівники бібліотеки, представники Національної спілки письменників України та прихильники творчості видатного полтавця.

— Сьогодні ми зібралися не лише аби пошанувати пам’ять великого українця Григора Тютюнника та проаналізувати важливість його творчості для сьогодення, а і зустріти нашого земляка, не менш пошановану людину — Олексія Неживого, — розпочала працівник бібліотеки ім. Котляревського Галина Вовченко.

Галина Вовченко

Галина Вовченко

Окрім літературознавчих та освітніх роздумів про Григора Михайловича гість представив присутнім свої нові видання. Серед них «Григір Тютюнник: мить і вічність» та «Уклін рідній землі Полтавській», що можна переглянути також в електронному форматі.

— Хоч я презентую власні книги, але вони повністю переплетені з життям і творчістю Григора Тютюнника. Я хочу аби полтавці пам’ятали і шанували творчість свого легендарного земляка, — додав Олексій Неживий.

Олексій Неживий

Олексій Неживий

Згадали на презентації і полтавського письменника та журналіста Тараса Антиповича, що популяризував доробок письменника.

Олександр Маслак

23 марта 2019
22 марта 2019