У Полтаві презентували книги про відомого українського письменника

Трибуна
2016-07-13

13 липня у літературній вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П.Котляревського відбулась творча зустріч українського письменника, літературознавця, вченого, журналіста, доктора філологічних наук, професора члена Національної спілки письменників України Олексія Неживого в рамках відзначення 85-річчя від дня народження Григора Тютюнника.

На захід завітали працівники бібліотеки, представники Національної спілки письменників України та прихильники творчості видатного полтавця.

– Сьогодні ми зібралися не лише аби пошанувати пам’ять великого українця Григора Тютюнника та проаналізувати важливість його творчості для сьогодення, а і зустріти нашого земляка, не менш пошановану людину – Олексія Неживого, – розпочала працівник бібліотеки ім. Котляревського Галина Вовченко.

Галина Вовченко

Галина Вовченко

Окрім літературознавчих та освітніх роздумів про Григора Михайловича гість представив присутнім свої нові видання. Серед них «Григір Тютюнник: мить і вічність» та «Уклін рідній землі Полтавській», що можна переглянути також в електронному форматі.

– Хоч я презентую власні книги, але вони повністю переплетені з життям і творчістю Григора Тютюнника. Я хочу аби полтавці пам’ятали і шанували творчість свого легендарного земляка, – додав Олексій Неживий.

Олексій Неживий

Олексій Неживий

Згадали на презентації і полтавського письменника та журналіста Тараса Антиповича, що популяризував доробок письменника.

Олександр Маслак

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: