У Полтаві презентували дитячу книгу полтавського поета Володимира Тарасенка

0

13 листопада у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського пройшов захід “У променях вічності”. Його присвятили пам’яті  полтавського поета, члена Національної спілки письменників України, заслуженого працівника культури України, редактора видавництва “Полтавський літератор”, співавтора гімну Полтавської області Володимира Тарасенка. Захід мав назву, як і останній творчий вечір поета – “У променях вічності”.

8141_html_666c1940

Володимир Тарасенко

На заході презентували книгу письменника “Роси дитинства”, яка вийшла цього року.

Цю книгу Володимир Тарасенко особисто приніс до експертної ради ОДА, щоб визначили її соціальну значущість для області. Він віддав її нам за кілька тижнів до своєї смерті – восени 2012. Кошти на “Роси дитинства” із обласного бюджету виділяли тричі, але, на жаль, через  фінансові труднощі ми змогли її надрукувати лише цього року. Тираж – 1000 примірників, – розповіла заступник директора департаменту – начальник управління інформацією Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко.

“Роси дитинства” – книга для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку. Усі бажаючі зможуть ознайомитися з нею у бібліотеках та навчальних закладах Полтавщини. У продаж книга не поступила.

На заході були присутні друзі поета, діячі культури і мистецтв, громадські діячі, письменники, літературознавці й прихильники творчості Тарасенка.

Він завжди активно працював, брав активну участь у громадському житті, допомагав молодим літераторам. Доля справжнього поета, мабуть, щаслива тим, що він не помирає, а продовжує жити у слові. Його вірші читають нащадки. Він був справжнім поетом. Його національнозакорінений вірш будив і віру, і любов, хвилював філософським змістом і тонким ліризмом, – таким запам’ятався поет голові Полтавської спілки літераторів Михайлові Любивому.

Юлія Злепко

22 липня 2018
21 липня 2018