У Полтаві правоохоронців привітали з днем захисника України

0

13 жовтня в актовому залі спорткомплексу УМВС відбувся захід присвячений дню захисника України.

DSC_0034

Перед початком урочистостей, начальник УМВС в Полтавській області Олег Бех поспілкувався з журналістами. Він наголосив на значущості подібних заходів для суспільства та власне правоохоронців і військовослужбовців:

Ми переживаємо тяжкі часи і звісно більшість співробітників хоче віддати данину шани хлопцям, які пережили ці важкі часи у 2014 та 2015 роках. Я вважаю, що таке свято потрібне . Старше покоління, яке служило у Радянські часи безумовно буде святкувати й 23 лютого, бо це, все ж таки, історія і її не викреслиш. Але у нас з’явилось своє свято, ми пережили трагічні події. Ми висловимо свою повагу у цей день, який затверджений на державному рівні.

Захід пройшов у актовій залі спортивного комплексу УМВС. Урочистості розпочалися із гімну України. Після чого відбулося вшанування хвилиною мовчання усіх загиблих у зоні проведення АТО.

Співробітників УМВС Полтавської області нагородили чисельними відзнаками: «За вірність народу України» ІІ ступеня, грамотами УМВС України, «за відзнаку у службі», оголосили подяки. Також правоохоронцям, котрі проходили бойові завдання у зоні проведення АТО, вручали посвідчення учасників бойових дій.

DSC_0061

До присутніх із привітальним словом звернувся віце-президентміжнародної асоціації офіцерів спецпідрозділу по боротьбі з організованою злочинністю Свириденко В’ячеслав Анатолійович, а також учні Полтавськогоміського багатопрофільного ліцею№1 ім. І.П. Котляревського.

Також на заході представили фотовиставки учасника бойових дій у АТО у складі батальйону “Полтава” та професійного фотографа Віталія Запеки. Активну  допомогу у створенні виставки автору надала громадська організація “Асоціація учасників та ветеранів АТО Полтавщини” під керівництвом Ямщикова Вадима та батальйон “Полтава”.

DSC_0068

Це дуже талановита людина. Вперше я побачив його на передовій під час свого приїзду до Широкіно. Він сповнений різноманітних геніальних ідей. Він їх втілює у надважкій обстановці. Я приїздив на передову у липні чи у серпні, було страшенно спекотно. Ця людина під час обстрілів, знаходила різноманітні моменти і робила цікаві кадри. Насправді у нього величезна кількість робіт зроблених за час проведений у зоні АТО. Я гадаю, що потрібно підготувати їх усі, для того щоб їх побачили. Це буде наша історія Полтави. Багатьом буде цікаво переглянути ті етапи життя, які вони там переживають. Я це знаю, бо побував там. Поки все не побачиш на власні очі, не переймешся тими настроями у повній мірі, – розповів Олег Бех про Віталія.

На іншому стенді були розміщені роботи заслуженого працівника культури України Граїцька Наталія. Виставки розташовуються на першому поверсі спорткомплексу, перед входом до актової зали. Обидві виставки знайомили глядачів із бійцями АТО.

Юлія Злепко 

Коментувати

18 березня 2018
17 березня 2018