У Полтаві працює безкоштовна юридична клініка

4

На базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого функціонує юридична клініка «Lex Qourum».

У Полтаві працює безкоштовна юридична клініка

У Полтаві працює безкоштовна юридична клініка

Полтавці вже отримують професійні консультації з трудових, цивільних, сімейних, адміністративних питань та виконавчого провадження. Послуги в цій навчально-практичній лабораторії – цілком безкоштовні.

– На кожен запит клієнта юридичної клініки буде підготовлено детальну та зрозумілу відповідь. Участь у допомозі беруть не лише студенти Полтавського юридичного коледжу, але і викладачі, більшість з яких є практикуючими юристами та адвокатами. Готові допомогти в будь-якій ситуація, де потрібна правова допомога, – повідомила Альона Соловей, викладач Полтавського юридичного коледжу.

Правовий клінічний рух існує в Україні вже понад 10 років, і студенти сприймають таку можливість як потужний інструмент розвитку практичних навичок. Юридичні клініки є одним із ефективних способів підготовки до майбутньої професійної діяльності та сприяють розвитку в молоді практичних навичок.

Юридична клініка «Lex Qourum» працює щовівторка, з 12:00 год. до 16:00 год., за адресою: м. Полтава, проспект Першотравневий, 14, каб. 119 (Полтавський юридичний коледж).

22 февраля 2019
21 февраля 2019