У Полтаві попрощалися з 20-річним героєм, який загинув в АТО

2

У суботу, 10 березня, в Полтаві попрощалися із загиблим бійцем АТО Владиславом Козченко.

У Полтаві попрощалися з 20-річним героєм, який загинув в АТО

У Полтаві попрощалися з 20-річним героєм, який загинув в АТО

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Наталія Гранчак, керівник благодійного фонду «Полтавський батальйон небайдужих»

– Прощавай Герою…Полтава попрощалася зі своїм юним захисником Владиславом Козченко, – написала Наталія Гранчак.

Владислав Козченко загинув 6 березня в районі міста Авдіївка Донецької області під час обстрілу. Він отримав осколкове проникаюче поранення в шию, не сумісне з життям.

– У військовослужбовця залишилася мати та брат. Керівний склад Полтавського обласного військового комісаріату висловлює співчуття рідним і близьким військовослужбовця. Героїчна загибель військовослужбовця під час виконання обов’язків по захисту територіальної цілісності не залишиться для ворога безкарною, пам’ять про його подвиг житиме вічно, – написав Полтавський ОВК у Facebook.

Поховали воїна на Алеї Героїв у Полтаві.

Коментувати

2 Коментарів
Сава
• 23:24 | 11 березня 2018

Лилия, здравствуйте.
Выставлять фото погибшего парня ради просмотра, это кощунство. Очень неприятно видеть как вокруг гроба бегают с видеокамерами ради удачного кадра.
Всего доброго,
Сава

Відповіcти
Лілія Войцехівська
• 23:53 | 11 березня 2018

Доброго вечора! Сава, фото має активне посилання на допис, тому, Ви, його бачите (відображення усіх записів з соц мереж на сайтах). У самому матеріалі опубліковане інше фото героя.
Усього найкращого

16 березня 2018