У Полтаві покажуть документальний перфоманс “Тимчасові незручності”

28 березня у Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудеться показ документального перформансу “Тимчасові незручності” режисера Павла Юрова.

На початку створення вистави “Тимчасові незручності” було два медійних кейси: про екс-мера Полтави, який намагається впливати на рішення суду, і скандально відомого суддю, який своїм рішенням забирає квартиру у киянина. Перформанс обертається навколо двох полярно протилежних за характером ситуацій, що складаються з інтерв’ю, документів та відеоматеріалів. Це — висловлення про побутову та державну корупцію, про опір та незахищеність людей, про прагнення відстояти честь та гідність, про неможливість керувати власною долею, про засудження та виправдання.

“В Україні зараз прийнято дискредитувати та публічно засуджувати одне одного. Політики та бізнесмени роблять це у Верховній Раді та різних медіа, середній клас та мілленіали — у соціальних мережах та ютубі. Засудження може бути наповнено праведним гнівом, а може бути захистом через власне відчуття небезпеки. Часто можна побачити і самозасудження. Але все це відбувається переважно показово. Коли трапляється реальне проблемне питання, раптом з’ясовується, що свідків немає і нікого неможливо притягнути до відповідальності. Як у випадку із корупцією, наприклад. Всі про це знають, всі про це говорять, всі це засуджують, але зміни майже непомітні.
У виставі ми намагаємось переосмислити хабарництво як на державному, так і на побутовому рівні, піддаємо сумніву власні переконання, приєднуємось до “процесу засудження”, окреслюємо хиткі принципи за допомогою тілесних відчуттів та іронії щодо свого корупційного минулого“ — говорять організтори.

Автори вистави наполегливо та невимушено звертаються до технік європейського політично-соціального театру, сучасної електронної музики, актуального мистецтва та художнього перформансу, щоб створити реальні переживання у кожній із ігрових ситуацій.

Вхід вільний, але реєстрація — обов’язкова.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Хабарництво зараз скрізь,даже у фільмах не стісняюється це показувать,як бабло в кармани тичуть …феее

2019-03-16
Дімка
Відповіcти
0

Незручності ,може, й тимчасові,але вже достали до печінки.

2019-03-16
Ольга
Відповіcти
0

Щось новеньке, свіженьке , ще на злободенну тему!

2019-03-16
Віка
Відповіcти
0

Про Мамая,шо чесно вистава про нашого мера? Прикол!!!

2019-03-16
Іван777
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: