У Полтаві показали умови у притулку для жінок, що постраждали від домашнього насильства

5

«Притулок для жінок» БО «Світло надії» працює з червня 2017 року. Він розрахований на 17 місць для дорослих, із можливістю, за необхідності, облаштування місць для дітей.

Фото: pl.npu.gov.ua

Фото: pl.npu.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Полтавській області.

У притулку є окремі кімнати, кухня з побутовою технікою, душові, пральня для самообслуговування, вітальня з дитячим куточком. Перебувають у закладі переважно жінки, нерідко з малолітніми дітьми, які зазнали різних форм домашнього насильства.

Як пояснила директор закладу Олена Чикурова, притулок – це не тільки тимчасовий дах над головою, тут можна пройти корекційну програму, відновити документи і навіть отримати корисні знання та опанувати професію.

Фото: pl.npu.gov.ua

Фото: pl.npu.gov.ua

Зі свого боку Денис Захарченко додав, що наявність таких центрів – вкрай необхідний елемент єдиного механізму протидії цьому негативному явищу, до якого слід підходити комплексно.

– Дуже добре, що є заклади, до яких поліція завжди може привезти людину, яка потребує негайної психологічної допомоги. Мало притягнути кривдника до відповідальності (а з набуттям чинності змін у законодавстві – і до кримінальної), у першу чергу потрібно подбати про захист прав жертви, – каже заступник начальника поліції Полтавщини Денис Захарченко.

Фото: pl.npu.gov.ua

Фото: pl.npu.gov.ua

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий повідомив, що кошти на утримання притулку виділяються з обласного бюджету.

Фото: pl.npu.gov.ua

Фото: pl.npu.gov.ua

15 февраля 2019
14 февраля 2019