У Полтаві почали демонтувати незаконні кіоски

1 квітня за рішенням відповідної комісії демонтували два незаконно встановлені кіоски. Споруди розташовувались на Юрія Побєдоносцева, 8 та на розі вулиць Фрунзе та Матросова.

Screenshot_42

Фото: rada-poltava.gov.ua

Наразі виявлено 11 тимчасових споруд, на які немає відповідних документів. Найближчим часом запланований їх демонтаж, повідомляє прес-служба Полтавської міськради.

Одним із напрямів роботи Інспекції по контролю за благоустроєм є виявлення незаконно встановлених тимчасових споруд, зокрема, торгівельних кіосків. При виявленні такого кіоску власнику надається припис на його добровільний демонтаж, – поінформував начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько. – Якщо ж власник не демонтував споруду, Інспекція направляє лист на комісію, яка приймає рішення про демонтаж таких кіосків.

На демонтажі торгівельних кіосків був присутній депутат, член постійної комісії з питань розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму Дмитро Петров. Його непокоїть те, що власники деяких із них не мають ніяких дозвільних документів на їх встановлення, а це суперечить законодавству України. До того ж, такі споруди псують зовнішній вигляд міста.

Screenshot_41

Фото: rada-poltava.gov.ua

Правила благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в Полтаві та перелік стягнень за їх порушення зобов’язують здійснювати демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь яких конструкцій у випадках:

– самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції;

– недотримання вимог паспорта прив’язки при встановленні тимчасової споруди, конструкції;

– у разі закінчення строку дії та анулювання паспорта прив’язки, інших дозвільних документів.

Окрім того, підприємці, які встановили кіоски без відповідних документів, понесуть адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі від 850 до 1700 грн.

Демонтовані споруди зберігатимуться на території комунального підприємства МШЕД. Для того, щоб забрати їх власники мають сплатити витрати на демонтаж, на це вони матимуть 6 місяців.

Якщо підприємці не заберуть своє майно у зазначений термін, то його реалізують згідно чинного законодавства України з подальшою компенсацією затрачених коштів на демонтаж, зберігання та поверненням залишків коштів боржнику (власнику).

Юлія Злепко

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: