У Полтаві підбили піврічні підсумки роботи територіального управління ДБР

Протягом першого півріччя 2019 року місцеве територіальне управління ДБР відкрило 546 кримінальних проваджень, з яких по 518 вже проведені слідчі дії. За результатами слідства 315 справ направлені до суду, про що розповів заступник директора – начальник слідчого управління Територіального управління ДБР у місті Полтаві Олексій Новіков.

У Полтаві підбили піврічні підсумки роботи територіального управління ДБР

При цьому частину цих справ передали до управління з інших правоохоронних органів. По справам, направленим до суду, инесено 66 обвинувачувальних актів.

 — На сьогодні закрито 192 провадження. По 68 досудове розслідування зупинено, у зв’язку з оголошенням осіб у розшук, — повідомив начальник слідчого управління Територіального управління ДБР у місті Полтаві Олексій Новіков.

Також він зазначив, що у Полтавському теруправлінні працюють 32 слідчих, які займаються понад тисячею кримінальних проваджень. Найближчим часом їхні лави можуть поповнити ще 15 слідчих, які вже проходять тестування.

— Наразі триває набір як слідчих, так і працівників оперативного підрозділу, який вже затверджений у законі, — додав Новіков.

Окремо Новіков розповів про стан деяких резонансних проваджень ДБР. Зокрема щодо випадку побиття солдата у військовій частині. За його словами, слідство встановило причетність до побиття підозрюваного лейтенанта зазначеної військової частини. Слідчі встановили ще ряд осіб, які постраждали від рук підозрюваного.

Також начальник слідчого управління прокоментував звинувачення управління ДБР у «кришуванні» незаконного видобутку копалин, інформацію про що розповсюдили деякі ЗМІ.

— Хочу зазначити для всіх: ДБР розслідує саме факт незаконного затримання — однієї процесуальної дії, яку вчинили слідчі. Не факт того, чим займаються ці суб’єкти господарювання. Яким бізнесом вони займаються, яким чином — ми навіть не даємо оцінку, це не в наших повноваженнях та не є предметом розслідування. В нас є факт незаконного затримання. Безпосередньо слідчі встановили факт злочину за декілька місяців до того, як затримали цих осіб. Вони пред’явили підозри цим особам і встановили їхній статус як підозрюваних за декілька місяців до того, як вони чинили їхнє незаконне затримання. Затримання відбулось відповідно до статті 208 процесуального кодексу, де слідчі зазначили, що особи затримані безпосередньо після вчинення злочину. Але при цьому особи вже кілька місяців мали статус підозрюваних. Провадження розслідувалось, як я розумію, підозрювані не уникали явки до слідчих, але чомусь було прийнято рішення саме позбавити їх волі. І цей факт ми й розслідуємо, — прокоментував Новіков.

Виходячи з цього, Новіков заперечив усі звинувачення.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

А як раніше жили без цього управління? Хто раніше всім цим займався,чи злочинів не було. А тепер аж півтисячі за півроку, якось багатувато.

2019-07-05
Толік
Відповіcти
0

Управління нове,всі стараються себе зарекомендувать,ну подивимося як буде дальше.

2019-07-05
Стас
Відповіcти
0

68 людей у розшуку???Як це,у Полтаві своїх знайти не можуть. Не чудіть.

2019-07-05
Валя
Відповіcти
0

Ну ,судячи з тексту,працюють непогано. Молодці. є погрішності,але де їх не буває.

2019-07-05
Оксана
Відповіcти
0

Ну цей відділ у багатьох визива підозри, менталітет у нас такий.

2019-07-05
Іван
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: