У Полтаві одна з комісій вирішила не спостерігати за голосуванням виборців

0

Як повідомив спостерігач Громадської мережі ОПОРА, на ДВК № 531155, що знаходиться на вулиці Маршала Бірюзова, 26/1, видача бюлетенів та виборчі скриньки з кабінками знаходилися в різних приміщеннях, що вважається правопорошунням.

5___29_650x410

Відповідно до пункту 4, статті 76 закону України «Про місцеві вибори»: «Приміщення для голосування повинно бути обладнано таким чином, щоб місця видачі виборчих бюлетнів, кабіни для таємного голосування, виборчі скриньки для голосування знаходилися в полі зору членів дільничної виборчої комісії та осіб, які відповідно до цього Закону мають право бути присутніми у приміщенні для голосування».

Проте на ДВК № 531155 члени комісії після проведення засідання в окремій кімнаті, вирішили там і залишить, не дивлячись на те, що виборчі скриньки та кабінки для голосування знаходились в коридорі. Там за ними наглядав лише один член комісії та спостерігач.

Коли вже представник мережі ОПОРА почав складати акт, до дільниці приїхала голова Київської територіальної виборчої комісії та змусила членів комісії переставити столи згідно закону.

Наталя Гостило

17 липня 2018