У Полтаві обговорювали первинну правову допомогу для переселенців

0

Посилення взаємодії первинної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам в Полтавській області, що реалізується БО «Світло надії» за підтримки ПРООН та Уряду Японії та Центра надання безоплатної вторинної правової допомоги.

IMG_4799

Відбулась робоча зустріч юристів Центра безоплатної первинної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб  БО «Світло надії» із фахівцями  Полтавського обласного Центра надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Експерти обговорили подальшу співпрацю щодо надання правової допомоги внутрішньо-переміщеним особам. По важливим питанням, які не в межах компетенції юристів Центра безоплатної первинної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб при БО «Світло надії», клієнти будуть переадресовуватись до фахівців Центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Останні надають наступні види правових послуг: захист, здійснення представництва інтересів в судах, інших державних органах, складення документів процесуального характеру.

IMG_4790

Така співпраця дозволить надавати необхідну допомогу клієнтам і доводити її до логічного завершення, – розповідає Яна Кравченко, координатор юридичної служби БО «Світло надії».

Довідково: Починаючи із вересня місяця розпочав свою роботу Центр безоплатної первинної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб БО «Світло надії» у 5 містах Полтавської області. Надається допомога у роз’ясненні юридичних процедур, складення документів не процесуального характеру: заяв, клопотань та скарг. Ініціатива “Забезпечення прав та законних інтересів ВПО в Полтавській області” реалізується БО «Світло надії» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні і Уряду Японії.

Прес-служба БО “Світло надії”

19 липня 2018
18 липня 2018