У Полтаві обговорювали перспективи розвитку велоінфраструктури

0

З метою втілення Концепції розвитку велоінфраструктури Полтави на 2016-2020 роки було зібрано робочу групу. До її складу увійшли велоактивісти та представники структурних підрозділів міськвиконкому.

shutterstock_13522780

20 листопада у приміщенні міськради Полтави пройшла нарада робочої групи з розвитку вело інфраструктури. Захід провела секретар міської ради Оксана Деркач. Основним завданням, яке постало перед представниками ГО «Citylab» та «ВелоПолтава» та представниками виконкому було вирішення необхідних завдань спрямованих на поліпшення умов для велосипедистів.

У ході наради представники ГО «Citylab» ініціювали виконання пробного проекту. Його суть полягає у розміщенні необхідних елементів велоінфраструктури на невеликому відрізку однієї з вулиць міста. Одним із запропонованих варіантів для втілення проекту стала площа Героїв України. Представники ГО «Citylab» вбачають можливість розширити межі запланованої містом реконструкції на цій ділянці міста і обладнати велосипедні доріжки. Представники міськвиконкому дану пропозицію підтримали.

У підсумку засідання Оксана Деркач повідомила, що Концепція повинна враховувати потреби усіх учасників дорожнього руху та закликала присутніх вносити пропозиції, які будуть спрямовані на покращення Концепції. Також вона поставила перед учасниками засідання ряд завдань, які необхідно втіл ти до наступної наради.

Юлія Злепко

16 липня 2018
15 липня 2018