Студенти Полтави просять виділяти їм більше коштів

3

10 лютого у ОКІА “Новини Полтавщини” Студентська рада міста Полтави провела прес-конференцію на тему “СРмП 11 скликання – проблеми студентів та шляхи їх вирішення”.

Спікерами заходу стали студентський мер м. Полтава Олександр Глазов, перший заступник голови СРмП Олександр Онопрієнко, секретар СРмП Олена Кашуба та голова постійної діючої депутатської комісії з питань культури та дозвілля студентів Євгенія Чепурко.

IMG_8680

Наразі проблеми молоді актуальні тому, що з бюджетів як області, так і міської ради кошти на це виділяють по залишковим напрямкам. Проте ми вважаємо, що зараз дане питання вкрай важливе, адже сьогодні молодь приймає участь у розвитку, а згодом візьме у свої руки відповідальність за наше місто, – зазначає студентський мер Олександр Глазов.

Олександр Онопрієнко розповів про основні проблеми, з якими стикаються молоді полтавці. На першому місці стоїть медичне обслуговування. Тобто вони не знають як і куди звертатися. Далі йде проблема недостатньої кількості місць, де студенти могли б відпочити, майже відсутність пільг для молоді, яка навчається у вишах та перешкоджання роботи студради керівниками вузів.

Проте представники СРмП запевняють, що роблять усе можливе для того, щоб вирішити дані проблеми. Наприклад, хочуть створити Центр молодіжних ініціатив, де б для молодих хлопців та дівчат проводилися тренінги, майстер-класи, або можна було просто випити кави, поспілкуватися про важливі питання, які б в подальшому могли посприяти створенню нових проектів для розвитку та реалізації полтавської молоді.

Також в цьому році планується проведення багатьох заходів, які вже стали улюбленими для студентів та запровадження нових. Наприклад, “Студентський голос”, “Благодійний бал”, “КВН”, “Творчі вечори”, “Швидкі побачення” та інші.

Студентська рада закликає усіх бажаючих до співпраці та нагадує, що зі своїми пропозиціями чи проблемами можна звернутися за адресою studradapoltava@ukr.net та за телефоном 0502799714.

Наталя Гостило

Коментувати

3 Коментарів
Андрій В
• 22:03 | 10 лютого 2016

Что за хрень? Он использует свой статус вообще ???

Відповіcти
Магістр
• 16:23 | 10 лютого 2016

Глазов просто використовує стуентів! НІчого в минулому році не зробив нічого не робить зараз. А на конференціях та зборах тільки й каже про кошти. Хоча я особисто був на виборах і в першу чергу, в своїй передвиборчій програмі, обіцяв знайти інвесторів, але щось не склалаось за 2 роки, Напевно, депутатське крісло заважає…

Відповіcти
Перемен
• 16:17 | 10 лютого 2016

по-моему легче всего сказать, что нет денег, а вот сделать что-то- это сложнее на инициативе, ведь не на всё нужны деньги, чаще нужны идеи, мозг и просто быть немного инициативнее

Відповіcти
19 березня 2018